O nas

AS Electric Adrian Szarek to firma prywatna istniejąca na rynku od 2016 roku, w całości oparta na polskim kapitale. W 2020 roku, aby rozszerzyć działalność gospodarczą i wykorzystać cały potencjał firmy, założyliśmy spółkę AS Electric sp. z o.o.

Gwarantujemy bogate, poparte setkami realizacji, doświadczenie oraz zapewniamy niepowtarzalną i wysoko wykwalifikowaną, specjalistyczną oraz odpowiednio przeszkoloną kadrę, pozwalającą na realizację projektów budowlano-montażowych na najwyższym poziomie.

Posiadamy certyfikaty GWO (Global Wind Organisation), których certyfikacja uznawana jest na całym świecie. Dzięki nim Nasi pracownicy swobodnie mogą wykonywać wszelkie prace montażowo – instalacyjne na obiektach turbin wiatrowych.

Dysponujemy również sprzętem specjalistycznym, który jest niezbędny do realizowania powierzonych inwestycji w sektorze budowlanym i elektroenergetycznym.

Świadczone przez nas usługi odznaczają się rzetelnością, profesjonalizmem, efektywnością oraz terminowością. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Obecnie działalność usługową prowadzimy na terenie Polski, w szczególności w rejonie województwa zachodniopomorskiego.

Zobacz nasze referencje